ps. :D Kocham te nowe piosenki :* :* Która najbardziej się wam podoba???? :)))
___________________________________________________________________
1)
Niall: Który ukradł mój telefon?!
Harry: A kto by chciał brać twój telefon?
Niall:
Niall: Po co?
Zayn: Bo jak jesteś głodny to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.
Niall:
Zayn: Lepiej?
Niall:
Lepiej....
2)
Nauczyciel: Podajcie swój e-mail, prześlę Wam zadanie domowe.
Ty: "sexwithniall69@hotmail.com"
Nauczyciel:

6)
Ty: "sexwithniall69@hotmail.com"
Nauczyciel:
Przyjaciele z klasy:
Ty:
3)
Harry: Będę brał Cię...
Ty: Gdzie?
Harry: W aucie.
Ty: Mnie?
Harry: Cię.
4)
Louis : Co on robi ?
Liam : Niall, skończ . Proszę .
Zayn : Hahahahahahahahaahahhahahahaha hahaha ! Ale on jest śmieszny ! Hahahahahahahaha !
Liam : Niall, skończ . Proszę .
Zayn : Hahahahahahahahaahahhahahahaha
5)
Ty: Harry! Pospiesz się! Moi rodzice już na pewno czekają...
Harry: Kochanie! Chodź na chwilkę...
Ty: Nie rozumiesz, że nie mam czasu?! Maluję się!
Harry: Kiedy ja mam pytanie...
Ty: Co ty znów chcesz?!
Harry: Lepiej wyglądam w tym garniturze czy w tym?
Ty:
6)
Ty: No przestańcie! Ja się próbuje uczyć!!!
:D :D
OdpowiedzUsuńWiem ze to blog o 1d ale fajnie jabys dodala cos o justinku :**
Może w przyszłości... ;) Postaram się! ;*
UsuńTo czekaaam :***
Usuń