wtorek, 26 listopada 2013

#4. IMAGIFY 1

Hejka! :) Dodaje kilka imagifów (via. moje ulubione stronki na fejsie). Ostatnio jakoś mam mało czasu :((((  Następny part z Harrym będzie (mam nadzieję) w tym tygodniu. NICE READING!!!! :P

ps. :D Kocham te nowe piosenki :* :* Która najbardziej się wam podoba???? :)))
___________________________________________________________________

1)

Niall: Który ukradł mój telefon?!
Harry: A kto by chciał brać twój telefon?
Niall:




Zayn:  Niall, zjedz kurczaka, kiełbasę, jajka, szynkę, kanapkę z serem, indyka,  marchewkę, pomidorową, rosół, barszcz, babeczkę, rybę po grecku, bigos, pierogi, kluski, kopytka,frytki,4kg ziemniaków i snikersa....
Niall: Po co?
Zayn: Bo jak jesteś głodny to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.
Niall:



















Zayn: Lepiej?
Niall:











Lepiej....


2)


Nauczyciel: Podajcie swój e-mail, prześlę Wam zadanie domowe.
Ty: "sexwithniall69@hotmail.com"
Nauczyciel:


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przyjaciele z klasy:
 
 
 
Ty:
 
 


 3)
Harry: Będę brał Cię...

Ty: Gdzie?
 Harry: W aucie.
Ty: Mnie?
Harry: Cię.


 4)
 
Louis : Co on robi ?
Liam : Niall, skończ . Proszę .
Zayn : Hahahahahahahahaahahhahahahahahahaha ! Ale on jest śmieszny ! Hahahahahahahaha !
 
 
 
5)
Ty: Harry! Pospiesz się! Moi rodzice już na pewno czekają...
Harry: Kochanie! Chodź na chwilkę...
Ty: Nie rozumiesz, że nie mam czasu?! Maluję się!
Harry: Kiedy ja mam pytanie...
Ty: Co ty znów chcesz?!
Harry: Lepiej wyglądam w tym garniturze czy w tym?
 


 Ty:
 
 





















6)
Ty: No przestańcie! Ja się próbuje uczyć!!!
Chłopaki: I co z tego?